Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

▪️Макарівська громада прощається із
32 – х річним Героєм Олексієм Місюревичем.

🛠 В Макарові розпочалися аварійно-відновлювальні роботи багатоквартирного будинку по вулиці Димитрія Ростовського, 62. Проєктом передбачається відбудова вигорівшого під’їзду, утеплення всього фасаду будинку та облаштування прибудинкової території.

🏘 Триває відбудова зруйнованого під’їзду та ремонтні роботи у вцілілому багатоповерхівки по вулиці Проектна, 10 в Макарові.

✅ Завершено ремонт даху багатоквартирного житлового будинку по вулиці Садовій, 1А в Макарові. Наступний етап – відбудова зруйнованого під’їзду та утеплення фасаду даного будинку.

🏫 Продовжується відбудова закладів освіти нашої громади. Розпочалися ремонті роботи покрівлі Забуянського ліцею.

💻 У школах громади розпочався освітній процес. Цього року він буде організований за різними формами навчання: очною, змішаною та дистанційною.

👫 Ситняківський ліцей повноцінно відновив свою роботу. Завдяки допомозі міжнародних благодійних організацій, коштів державного та місцевого бюджетів, небайдужих місцевих мешканців, працівників школи здійснено капітальний ремонт ліцею та облаштовано укриття.

🏐 Завершився літній турнір з паркового волейболу.

🥊 ⚽️ Триває донабір у секцію боксу та футболу КЗ ФСК “Макарівська громада” Макарівської селищної ради. Чекаємо на тренування.

🌳 Як буде розвиватися Панський парк: збереження природи й історичної цінності. Команда проекту “Наше місце” ревіталізувала деякі ділянки парку та попрацювала над зонуванням усієї території.