Служба автомобільних доріг у Київській області (код ЄДРПОУ 26345736) інформує про намір проводити планову діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

Проект передбачає будівництво автомобільної дороги категорії I-а з будівництвом комплексу необхідних транспортних споруд та інфраструктури: розв’язок у різних рівнях, шляхопроводів, естакад, мостових переходів, технологічних проїздів, пішохідних переходів, пішохідних і вело доріжок, тротуарів, біологічних переходів, структури штучного освітлення та систему шумозахисних екранів.

Будівництво Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва на ділянці від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М06) планується у Бучанському районі Київської області.

В межах проекту буде здійснено реконструкцію та перевлаштування інженерних комунікацій, кабелів зв’язку, газо- та електромагістралей, меліоративної системи, очисних споруд дощового току. Роботи включатимуть підготовчий етап робіт, що передбачає, зокрема видалення зелених насаджень, включаючи суцільні лісові рубки з подальшою компенсаційною висадкою дерев та чагарників, влаштування тимчасових майданчиків, будівель та споруд, роботи з розчищення та поглиблення русла та дна річок, роботи з берегоукріплення та безпосередньо роботи з будівництва автодороги та штучних споруд. Також необхідно провести вилучення низки земельних ділянок та зміну їх цільового призначення, в тому числі особливо цінних земель, в межах смуги відведення (нове цільове призначення: для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту і дорожнього господарства (12.04)) з відповідним викупом таких земельних ділянок та знесення матеріальних об’єктів (житлові та дачні будинки) з відповідними компенсаційними заходами.

Уci зауваження i пропозиції громадськості до планової діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, надсилати до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Департаменту екологічної оцінки контролю та екологічних фінансів, відділу оцінки впливу на довкілля.

Поштова адреса:

03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35.

Електронна пошта: OVD@mepr.gov.ua

тел./факс (044) 206-31-40, (044) 206-31-50

контактна особа: заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – Грицак Олена Анатоліївна. Повний текст даного Повідомлення додається: