Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Вода є життєво необхідним ресурсом. Вона необхідна людині найбільше ніж усе інше, за винятком кисню. Коли води недостатньо або вона низької якості людина починає хворіти, а її організм починає гірше функціонувати. У разі забруднення води в криницях хвороботворними мікробами, у людей, які її вживають, можуть виникати гострі кишкові інфекції; при вживанні води, забрудненої нітратами, може виникати небезпечне отруєння – метгемоглобінемія. Особливо це небезпечно для немовлят та дітей до 3-х років.

При такому великому значенні води для людини, вода повинна бути відповідної якості. Єдиним об’єктивним свідченням якості та безпечності питної води є її лабораторний контроль.

Фастівська районна філія Державної установи «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» надає послуги по дослідженню питної води згідно до заявок за цінами, згідно Тарифів на платні медичні послуги.

Відповідно до вищезазначених тарифів розмір оплати становить:

  • 516 грн. 00 коп. за дослідження води з криниці на 6 основних хімічних забруднюючих речовин (водневий показник, амоній, нітрити, нітрати, загальна жорсткість, хлориди);
  • 192 грн. 00 коп. за дослідження води з криниці на мікробіологічні показники (загальні коліформи та кишкову паличку).

Також можна замовити окреме дослідження одного показника, який непокоїть людину.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном: 04565-6-23-00, 5-10-93, 097-480-71-85.

Вживайте чисту якісну воду та будьте здоровими!