9 лютого 2024 р. нещадний російський окупант забрав життя у нашого земляка із села Комарівка Максима Забишного, 1998 р.н.

Максим Олександрович на службі в лавах Збройних сил України з 2019 р. У лютому 2022 р. став на захист територіальної цілісності України. Був старшим оператором відділення збору та обробки інформації взводу безпілотних авіаційних комплексів батареї управління та артилерійської розвідки в/ч А4007.

Востаннє на малу батьківщину «на щиті» Максим Олександрович повернеться завтра, 16 лютого 2024 р.:
– об 11.00 – церемонія прощання на площі біля пам’ятника Т. Шевченку у Макарові;
– об 11.30 – траурний кортеж прослідує через Макарів (вул. Б. Хмельницького), Наливайківку, Ніжиловичі, Комарівку;
– о 12.30 – чин прощання в с. Комарівка біля рідної хати за адресою: вул. Миру, 35.

Закликаємо громаду гідно вшанувати пам’ять загиблого Героя та провести його в останню путь!

Герої не вмирають!
Слава Україні! 🇺🇦